1
2
2
0
0
9
- tiek žmonių mes jau padėjome nustatyti savo būsto rinkos vertę!

Asmens duomenų tvarkymo politika

  1. Paslaugas internetinėje svetainė www.untu.lt teikia Paslaugos teikėjas – UAB "UNTU", juridinio asmens kodas: 304399197, buveinės adresas Bokšto g. 10-19, LT-01126 Vilnius, ir yra atsakinga už pateiktų asmens duomenų tvarkymą.

  2. Kliento pateikti duomenys internetinėje svetainėje www.untu.lt yra tvarkomi paslaugų šioje interneto svetainėje teikimo tikslu, t. y. suteikiant Klientui paslaugą sužinoti pasirinkto būsto galimą rinkos kainą. Klientui paslauga gali būti suteikta pasirinkus vieną iš nurodytų tikslų: „Noriu pirkti“, „Noriu parduoti“, „Smalsu” ar pan. ir/arba užpildžius užklausą dėl būsto pardavimo.

  3. Prisijungdamas prie untu.lt svetainės, Klientas sutinka su Bendrosiomis Taisyklėmis ir su šiomis Asmens duomenų tvarkymo politikos nuostatomis.

  4. Internetinėje svetainė www.untu.lt Klientas pateikia tokius savo duomenis, kuriuos tvarko Paslaugų teikėjas: vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas. Pateiktų duomenų tikrumas yra Kliento atsakomybė. Klientas taip pat gali prisijungti prie sistemos per savo Facebook arba Google paskyrą. Klientas turi pateikti šiame punkte nurodytus duomenis, reikalingus prisijungimui vykdyti bei paslaugų suteikimui.

  5. Be 4 punkte nurodytų asmens duomenų, tvarkome šiuos techninius duomenis, susijusius su Kliento prisijungimu prie untu.lt svetainės: IP adresą, naudojamą naršyklę, prisijungimo laiką ir datą, naudojamą operacinę sistemą, mobiliojo įrenginio modelį.

  6. Klientas turi teisę prašyti, kad UAB "UNTU" leistų susipažinti su asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų.

  7. Kliento duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas) tvarkomi tik gavus Kliento išankstinį sutikimą internetinėje svetainė www.untu.lt. Klientas bet kuriuo metu gali atsisakyti gaunamų pranešimų išsiųsdamas elektroninį laišką adresu info@untu.lt arba atsakydamas į gautą el. laišką. Sutikdamas su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslu, Klientas sutinka, kad šie duomenys būtų perduoti su Paslaugos teikėju bendradarbiaujantiems nekilnojamojo turto biurams ir brokeriams.