Daug kur vyrauja klaidingas mąstymas, jog NT vertinimas – savaime suprantama ir labai vienalytė paslauga. Trumpiau tariant – kad NT vertę galima nustatyti vienu būdu ir tai yra vienintelis bei absoliutus dydis.

Jeigu jus domina buto išnuomavimo procesas ir reikalingi profesionalūs patarimai – užsukote būtent ten, kur reikia! Šiame straipsnyje apžvelgsime svarbiausias detales ir niuansus, kurie yra svarbūs bandant nuomoti butą. Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje tai darysite, štai gidas, kaip išnuomoti butą. 

Namo pardavimas Panevėžyje – procesas, kuris domina labai nemažą dalį žmonių. Tie, kurie turi čia nekilnojamo turto, jį įsigijo anksčiau, paveldėjo, pastatė arba anksčiau čia gyveno, bet planuoja išsikelti – gali ieškoti galimybės, kaip tą nekilnojamą turtą parduoti.

Klaipėdoje esantis nekilnojamas turtas visuomet turi aukštą prestižą ir vertę. Namas pačiame Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone, ypač kur nors arčiau pajūrio, turės labai didelį susidomėjimą ir potencialiai labai gausų pirkėjų ratą.